O Firmie

Drodzy klienci
KORONAWIRUS (COVID-19)

Zmniejszamy ryzyko zarażenia koronawirusem
Dla każdego z nas, najbezpieczniej jest teraz zostać w domu.

Pamiętaj, większość spraw załatwisz przez telefon i Internet.

Z powodu pandemii koronawirusa, mając na względzie troskę oraz bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, począwszy od 06 kwietnia 2020 r. do 11 kwitnia 2020 r. zamknięte jest Biuro Obsługi Klienta przy ul. Adm. J. Unuga 11 w Gdyni.

Wszystkie zamówienia i pilne potrzeby prosimy zgłaszać telefonicznie 58 776-25-68,

kom. 513-123-133 lub przez e-mail biurookland@gmail.com.

Z wyrazami szacunku ekipa firmy OKLAND.

 

Firma nasza powstała 1996 roku. W pierwszym okresie naszej działalności zajmowaliśmy się stolarką okienną. W roku 1999 oferta nasza została rozszerzona o produkcję mebli na zamówienie. Na dzień dzisiejszy posiadamy poważny udział w rynku meblowym, dysponując nowoczesnym zapleczem produkcyjnym oraz bogatą gamą materiałów. W branży meblowej obsługujemy klientów kompleksowo, czyli zakres naszych działań obejmuje: doradztwo, projektowanie, aranżację, wykonanie mebli na wymiar oraz montaż. Drugą, równie ważną ofertą są rolety i żaluzje. W dziedzinie tej dzięki wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się bardzo konkurencyjni zapewniając wysoki standard naszych usług.

 

 

Na naszych stronach internetowych wykorzystujemy pliki COOKIES.  Korzystając z nich wyrażasz zgodę na stosowanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

NOTA PRAWNA: Wszelkie treści zamieszczone przez nas na naszych stronach internetowych albo na jakichkolwiek forach lub nośnikach, w szczególności informacyjnych lub reklamowych, jak też forma wyrażenia takich treści, są przedmiotem wyłącznych praw przysługujących nam albo osobom trzecim, i podlegających ochronie prawnej. Owe treści i formy zostały przy tym zindywidualizowane w sposób identyfikujący naszą spółkę i jej rzedsiębiorstwo. W związku z powyższym, kopiowanie albo jakiekolwiek inne przetwarzanie lub wykorzystywanie tych treści albo form, albo treści lub form rodzących do nich podobieństwo, może skutkować odpowiedzialnością prawną, w szczególności opartą na przepisach Kodeksu cywilnego o ochronie dóbr osobistych, przepisach ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2006.90.631 j.t. z późn. zm.) albo też przepisach ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U.2003.153.1503 j.t. z późn. zm.).statystyka